Minerální náramek Malachit Achát a hematit

→ minerální náramek, Malachit je ochranný kámen, který pohlcuje negativní energie a znečišťující látky

→ Achát je kamenem síly, harmonie a ochrany, uklidňuje, pomáhá zahánět strach, dodávat sebedůvěru a odvahu

Skladem
Kód: 11949
Značka: VEPEZ
455 Kč
Kategorie: Šperky
Barva: Černá, Šedá, Zelená
Materiál: Achát, Hematit, Malachit
Velikost korálků: 6mm
Znamení: Beran, Blíženec, Býk, Panna, Štír

MINERÁLNÍ NÁRAMEK MALACHIT A PERLEŤ 

MALACHIT

Malachit je ochranný kámen, který pohlcuje negativní energie a znečišťující látky. Podněcuje k dobrodružství, kreativitě a změnám. Uvádí do harmonie cit, rozum, lásku, intuici a porozumění. Napomáhá lépe vstřebávát a zpracovávát informace a zvyšuje schopnost vcítit se do druhých lidí.

ACHÁT

Achát je kamenem síly, harmonie a ochrany. Uklidňuje, pomáhá zahánět strach, dodávat sebedůvěru a odvahu. Čistí auru a harmonizuje energie. Posiluje pocit lásky, jistoty a bezpečí. Dodává svému nositeli citovou i rozumovou rovnováhu a pomáhá odstraňovat vnitřní napětí. Zmírňuje stres a je skvělým pomocníkem při velké psychické zátěži.

HEMATIT

Hematit je velmi účinný ochranný kámen, který zabraňuje negativním energiím vstoupit do vaší aury. Tím uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha jin a jang energii nebo-li měsíc a Slunce. Zvyšuje sebevědomí, spolehlivost, důvěryhodnost, soustředění, zlepšuje paměť a rozvíjí osobnost. Ženám pomáhá překonávat plachost. V Egyptě se nosil jako amulet, který ochraňuje zdraví. Zahání úzkost a nespavost. Pomáhá bojovat s přejídáním, kouřením a dalšími špatnými návyky.

MATERIÁL

→ malachit, achát - korálky o velikosti 6mm a srdíčko z hematitu

→ minerální náramek je navlečen na elastomeru

Drahé kameny jsou přírodní materiál a každý korálek je originál. Jednotlivé kusy se mohou mírně lišit zabarvením a kresbou.

Dárkové balení.

VELIKOST

17,5 cm - 18cm, dámská velikost, pokud byste potřebovali jinou velikost (větší/menší) připište prosím poznámku do objednávky. 

Zpět do obchodu