Koncentrace set raw krystalů Amazonit, ametyst, fluorit a kalcit

→ set raw krystalů - amazonit, ametyst, fluorit a kalcit

→ v dárkovém balení ve lněném sáčku, praktické na cesty

→ složení kamenů je ideální pokud potřebujete zvýšit svoji koncentraci např.při studiu nebo v práci, očistí vaši mysli a pomůže vám se více soustředit

Skladem
Kód: 7833
Značka: VEPEZ
455 Kč
Kategorie: KRYSTALY & MEDITAČNÍ SADY
Barva: Bílá, Fialová, Modrá, Šedá
Materiál: Amazonit, Ametyst, Fluorit, Kalcit

KONCENTRACE SET RAW KRYSTALŮ AMAZONIT, AMETYST, FLUORIT A KALCIT

Kombinace raw krystalů v setu určeném ke koncentraci, jsme zvolili tak, aby očistil vaši mysl, vyrovnal energii a zvýšil vaši výkonost a udržení pozornosti, je tak ideálním parťákem pro studenty při studiu nebo při koncentraci v práci.

Set koncentrace dostanete od nás v praktickém dárkovém balení ve lněném sáčku, ideální i na cesty, kdy si jej můžete jednodušše vzít s sebou. V balení jsou i informační kartičky o jednotlivých krystalech.

AMAZONIT

Amazonit posiluje komunikaci na všech úrovních. Pomáhá zůstat v klidu a vyrovnaný i při vážných a nepříjemných konverzacích. Podporuje svobodné vyjádření pocitů a myšlenek. Vyrovnává mnohé aspekty osobnosti, probouzí soucit, laskavost a praktičnost. Umožňuje snažší vnímání obou stran problému a uvědomění odlišných úhlů pohledu. Je silným talismanem prosperity.

AMETYST

Ametyst je kamenem čistoty. Má silné spirituální vibrace a ochrannou sílu. Pomáhá zklidnit nervový systém, chránit proti negativním vlivům a nalézt duševní rovnováhu. Jeho silná léčivá a očistná moc zlepšuje osobní auru a vyzařování. Podporuje vnitřní sílu, rozhodnost a bystří mysl. Odstraňuje strach a obavy a napomáhá klidnému spánku.

FLUORIT

Fluorit podporuje duchovní i fyzickou stránku. Je kamenem rovnováhy. Dokáže zvládnout chaos a je ideálním kamenem na uvolnění stresu a úzkosti. Zvyšuje sebedůvěru, zručnost, rozvíjí bystrý úsudek, povzbuzuje paměť. Pomáhá při boji s leností a dodává energii.

KALCIT

Kalcit patří mezi nejuniverzálnější krystaly, harmonizuje, uklidňuje a dodává energii. Zvyšuje sebedůvěru a posiluje schopnost překonávat neúspěch.

 

Zpět do obchodu