O nás

V hlavě jsme si dlouho pohrávali s myšlenkou začít s něčím, co nám bude dávat smysl a bude nás těšit. Baví nás tvořit, vyrábět, organizovat, pomáhat, povídat a tak nás napadlo spojit vše, co nás baví, do jednoho místa, kde se to všechno dá skloubit dohromady. A když nám do cesty vstoupil volný prostor, který nás učaroval a přišel nám ideální pro náš záměr, skočili jsme do našeho "VEPEZu" rovnýma nohama.

 

A proč název VE-PE-Z?

VEronika - ta, co ji většinou potkáte v krámku. Ta, co řeší spolupráce, vybírá a objednává zboží, vyřizuje emaily a telefony, vkládá produkty na e-shop a taky ta, co věčně něco nestíhá. :) Někdy by potřebovala, aby den měl alespoň 48 hodin. 

PEtr - bez něj by byla Veronika naprosto ztracená nejen v e-shopovém světě. Ten, co ji pomáhá se vším, co se týká počítače, designu i  vzhledu obchodu, bez něj by nebylo na čem vystavovat zboží nebo kde ho skladovat. A taky ten, co rozveselí Veroniku svými vtípky, když je zoufalá, že nic nestíhá.

Z - tak začíná naše příjmení.

A k týmu VEPEZu neodmyslitelně patří i naše dvě děti.

Eliška - velká pomocnice, vydá Vám balíček ze zásilkovny nebo poradí s výběrem dárků pro děti. Testerka kosmetiky, kvality a chuti (především u dobrůtek jako jsou lízátka a čokolády. :)

Filípek - hlavní přerovnávač a designér prodejny, tester chuti a kvality - někdy se testy musí opakovat vícekrát, aby si byl jistý, že pro Vás vybírá opravdu to nejlepší. :D

A to jsme my. VEPEZácká rodinka - všichni společně tvoříme VEPEZ, pracujeme na našich produktech a vytváříme prostor pro lokální tvůrce.