O nás

Tým VEPEZ

Postavili jsme si před sebou velkou výzvu. Rozhodli jsme se, že navrátíme kouzlo lokálního obchůdku přímo do srdce Prahy a to hned u Staroměstského náměstí. Vytvořili jsme místo, kam si, nejen jako místní, můžete zajít pro kvalitně zpracované produkty, ale také sdílet společné názory a hodnoty. 

VEPEZ jsme usídlili do domu v židovské čtvrti, který vznikl v 19. století a nad našimi dveřmi se tyčí původní nápis “krámek”, což nás naprosto okouzlilo!

Zakladateli a majiteli našeho krámku jsou Veronika a Petr. Že se Vám to zdá povědomé? Ano, od jejich jmen je totiž odvozen i název - písmeno Z pak značí začátek příjmení. 

Verunka je velký dříč, má na svědomí celý chod a nebýt jí, tak bychom tady určitě nebyli. Od začátku otevření tu je každý den a neztrácí pracovní nasazení. Díky jejímu vytříbenému vkusu tu dnes máme ty nejlepší kousky ze všech kategorií. Je velkým specialistou na přírodní kosmetiku, takže pokud si nevíte rady s výběrem, Verunka je Váš člověk.

Petr je náš technický guru. Zastává veškeré “chlapské práce” od zavěšení poliček, přes opravy počítače až po vymýšlení strategie a plánu. Ale hlavně nám přináší svůj skvělý humor, bez kterého by to nebylo ono. Má náš velký obdiv, že krom své jiné práce zvládá ukočírovat i takový babinec, jako jsme my.

Olinka je tak trochu náš tajný člen týmu. Vytváří grafické ilustrace pro náš nový projekt a věříme, že si její kresby zamilujete stejně jako my. Dvacet let pracuje v galerii a to ji ovlivnilo právě ke kresbě ilustrací a komiksů. Dokonce podporuje jiné umělce skrze tvoření publikací o výtvarných dílech a práci umělců. 

Neodmyslitelně do našeho týmu patří i Filípek a Eliška. Tihle malí draci nám tady po škole a školce pomáhají vymyslet, co kam umístit, jak zabalit správně balíček, který k Vám putuje, a jsou skvělými testery čokolád od Janka nebo lízátek od Šumavské skleněnky.

Společně tak tvoříme perfektní kolektiv s rodinnou atmosférou, protože každý přidáváme kousek něčeho, co tomu druhému chybí a zároveň si spolu rozumíme a jdeme za stejným cílem.

Děkujeme, že tu pro Vás můžeme být!

Vaše Verunka, Petr, Olinka, Filípek a EliškaZpět do obchodu