Sladký spánek set raw kamenů Ametyst, citrín, sodalit a křišťál

→ set raw krystalů ametyst, citrín, sodalit a křišťál

→ v dárkovém balení ve lněném sáčku, ideální na cesty

→ složení kamenů je ideální, pokud máte problémy se spánkem, usínáním, nočními můrami nebo si jen chcete užít "sladké snění"

Skladem
Kód: 10416
Značka: VEPEZ
455 Kč
Kategorie: KRYSTALY & MEDITAČNÍ SADY
Barva: Bílá, Fialová, Modrá, Žlutá
Materiál: Ametyst, Citrín, Křišťál, Sodalit

SLADKÝ SPÁNEK SET RAW KRYSTALŮ AMETYST CITRÍN SODALIT A KŘIŠŤÁL

Kombinace raw krystalů v setu určeném ke sladkému spánku jsme zvolili tak, aby Vám pomohl při problémech s usínáním, se spánkem, nočními můrami nebo pokud si chcete užít jen "sladké snění", živé sny a klidný spánek.

Set sladký spánek dostanete od nás v praktickém dárkovém balení ve lněném sáčku, ideální i na cesty, kdy si jej můžete jednodušše vzít s sebou do kabelky nebo batohu. V balení jsou i informační kartičky o jednotlivých krystalech.

KŘIŠŤÁL

Křišťál je univerzálním kamenem. Výrazně zesiluje energii a uvádí ji do harmonie. Působí příznivě na všechny neduhy, posiluje trpělivost a moudrost. Projasňuje mysl a povzbuzuje psychiku, pomáhá dosáhnout sebezdokonalení. Je vhodným doplňkem k meditacím. Vzhledem k jeho všestranným účinkům se také využívá k zesílení účinku ostatních kamenů.

AMETYST

Ametyst je kamenem čistoty. Má silné spirituální vibrace a ochrannou sílu. Pomáhá zklidnit nervový systém, chránit proti negativním vlivům a nalézt duševní rovnováhu. Jeho silná léčivá a očistná moc zlepšuje osobní auru a vyzařování. Podporuje vnitřní sílu, rozhodnost a bystří mysl. Odstraňuje strach a obavy a napomáhá klidnému spánku.

SODALIT

Sodalit je velmi dobrý kámen pro týmovou práci, podporuje solidaritu, harmonii, rozvíjí mysl a pomáhá tak nasměrovat myšlenky správným směrem, posiluje koncentraci a vede nás k cíli. Uvolňuje a uklidňuje, pomáhá s problémy se spánkem.

    CITRÍN

    Citrín je kamenem štěstí a hojnosti. Přitahuje úspěch, prosperitu a podporuje tvůrčí schopnosti. Přináší sebedůvěru, mírní přecitlivělost a pomáhá přijímat kritiku. Rozptyluje negativní energie a emoce. Posiluje individualitu, sebevyjádření a motivaci. Pomáhá koncentraci a nastoluje vnitřní klid.

    Raw neopracované krystaly jsou přírodní materiál a každý kus je originál. Jednotlivé kusy se mohou lišit zabarvením a kresbou oproti fotografii.

    Zpět do obchodu