Ochrana domova set raw krystalů Ametyst, růženín, turmalín, fluorit

→ složení kamenů je ideální, pokud potřebujete očistit domov od špatné energie, pohltí ji a přinese do domu tu pozitivní, klid, spokojenost a lásku

→ set raw krystalů ametyst, růženín, turmalín a fluorit

→ v dárkovém balení ve lněném sáčku, skvělé na cesty

Skladem
Kód: 10413
Značka: VEPEZ
455 Kč
Kategorie: KRYSTALY & MEDITAČNÍ SADY
Barva: Černá, Fialová, Růžová, Zelená
Materiál: Ametyst, Fluorit, Růženín, Turmalín

OCHRANA DOMOVA SET RAW KRYSTALŮ AMETYST  RŮŽENÍN TURMALÍN A FLUORIT

Kombinace raw krystalů v setu určeném k ochraně domova jsme zvolili tak, aby Vám pomohl očistit domov od špatné energie, pohltí ji a přinese do domu tu pozitivní, klid, spokojenost a lásku.

Set ochranu domova dostanete od nás v praktickém dárkovém balení ve lněném sáčku, ideální i na cesty, kdy si jej můžete jednodušše vzít s sebou do kabelky nebo batohu. V balení jsou i informační kartičky o jednotlivých krystalech.

AMETYST

Ametyst je kamenem čistoty. Má silné spirituální vibrace a ochrannou sílu. Pomáhá zklidnit nervový systém, chránit proti negativním vlivům a nalézt duševní rovnováhu. Jeho silná léčivá a očistná moc zlepšuje osobní auru a vyzařování. Podporuje vnitřní sílu, rozhodnost a bystří mysl. Odstraňuje strach a obavy a napomáhá klidnému spánku.

RŮŽENÍN

Růženín je kámen lásky. Otevírá srdce a pomáhá projevovat city. Podporuje empatii, citlivost, mírnost a něžnost. Pomáhá navazovat vztahy a podněcuje vnímavost vůči ostatním i sobě samému. Jako uklidňující kámen působí při úzkostech, traumatech a smutku. Napomáhá pokojnému spánku. Přináší inspiraci a posiluje fantazii a tvůrčí sílu.

  TURMALÍN

  Turmalín je ochranným šamanským kamenem, který vždy působí ve prospěch svého nositele. Pomáhá zbavit se stresu a pohlcuje negativní energie. Usnadňuje pochopení sebe sama i ostatních. Přináší inspiraci, porozumění, toleranci a prosperitu. Zvyšuje sebedůvěru, nezávislost a pomáhá získat nadhled.

  FLUORIT

  Fluorit podporuje duchovní i fyzickou stránku. Dokáže zvládnout chaos a je ideálním kamenem na uvolnění stresu a úzkosti. Zvyšuje sebedůvěru, zručnost, rozvíjí bystrý úsudek, povzbuzuje paměť. Pomáhá při boji s leností a dodává energii.

  Raw neopracované krystaly jsou přírodní materiál a každý kus je originál. Jednotlivé kusy se mohou lišit zabarvením a kresbou oproti fotografii.

  Zpět do obchodu