Palo Santo vykuřovadlo

→ zapalte si "posvátné dřevo", relaxujte

→ Palo Santo uvolňuje napětí, zlepšuje spánek, navozuje pocit klidu

→ ideální k meditaci a rituálům, posiluje imunitu

→ a jak bonus se jedná o přírodní repelent

→ balení Palo Santo vykuřovadlo min. 25g

Skladem
Kód: 4893
Značka: VEPEZ
225 Kč
Kategorie: VYKUŘOVADLA
Velikost: 25g

PALO SANTO VYKUŘOVADLO MIN.25G

Palo Santo - uvolňuje napětí a stres, zlěpšuje spánek, navozuje pocit klidu. Posiluje imunitu, používá se k meditaci a rituálům. V neposlední řadě funguje jako přírodní repelent. Balení min.25g

Palo Santo je rostlina pocházející z Amazonie, jinak známá jako „svatý strom“. Rituál používání Palo Santo sahá až do Incké říše, kde byl používán během duchovních obřadů a jako tradiční medicína. Dnes, téměř o 500 let později, je Palo Santo stále používáno ve středo a jihoamerických komunitách šamany a léčiteli, kteří věří v jeho sílu očistit auru, zvýšit tok dobré energie a chránit před špatnými vibracemi.  Nejčastěji se používá k duchovnímu očištění a vyvážení energie.

Kouř této rostliny odstraňuje negativní energii, přináší klid a vyrovnává emoce. Tradičně se také používá jako přírodní lék na nachlazení, chřipku a stres. Zmírňuje příznaky astmatu, bolesti hlavy, úzkosti, deprese a snižuje zánět. Známý pro svůj uklidňující účinek, podporuje také imunitní a nervový systém, což napomáhá rychlejšímu zotavení. Má antiseptické a protizánětlivé účinky a také podporuje boj proti virovým a plísňovým infekcím. Palo Santo je jedním z nejintenzivněji voňavých stromů na světě. Jeho vůně je opakem toho, co byste očekávali od kouře. Je silný a zajímavý - tento posvátný strom patří do rodiny citrusů a má sladké tóny borovice, máty a citronu.

Návod na použití: Dřívko zapalte, nechte 30vteřin rozhořet, poté sfoukněte a položte na nehořlavou podložku (mušli). Po ukončení rituálu namočte dřívko do vody. Po uschnutí jej můžete znovu použít. Dbejte zvýšené opatrnosti, nenechávejte bez dozoru ani v dosahu dětí. 

Naše Palo Santo je od dodavatele, který zpracovává pouze spadlé a již mrtvé stromy.

Jedná se o přírodní produkt, může se lišit od fotografie, každý kus je originál.

Zpět do obchodu