Pro štěstí set raw kamenů Citrín, kalcit, růženín, celestýn a křišťál

→ složení kamenů je ideální, pokud chcete mít trošku toho štěstíčka, hojnosti, lásky a radosti, nabudí Vás pozitivní energií, zharmonizuje a uklidní

→ set raw krystalů citrín, kalcit, růženín, celestýn a křišťál

→ v dárkovém balení ve lněném sáčku, ideální i na cesty

Skladem
Kód: 10420
Značka: VEPEZ
455 Kč
Kategorie: Domov & krystaly
Barva: Bílá, Modrá, Růžová, Žlutá
Materiál: Celestýn, Citrín, Kalcit, Křišťál, Růženín

PRO ŠTĚSTÍ SET RAW KRYSTALŮ CITRÍN, KALCIT, RŮŽENÍN, CELESTÝN A KŘIŠŤÁL

Kombinace raw krystalů v setu Pro štěstí jsme zvolili tak, aby Vám pomohl mít trošku toho štěstíčka, hojnosti, lásky a radosti. Nabudí Vás pozitivní energií, zharmonizuje a uklidní Vás. 

Set pro štěstí dostanete od nás v praktickém dárkovém balení ve lněném sáčku, ideální i na cesty, kdy si jej můžete jednodušše vzít s sebou do kabelky nebo batohu. V balení jsou i informační kartičky o jednotlivých krystalech.

CITRÍN

Citrín je kamenem štěstí a hojnosti. Přitahuje úspěch, prosperitu a podporuje tvůrčí schopnosti. Přináší sebedůvěru, mírní přecitlivělost a pomáhá přijímat kritiku. Rozptyluje negativní energie a emoce. Posiluje individualitu, sebevyjádření a motivaci. Pomáhá koncentraci a nastoluje vnitřní klid.

RŮŽENÍN

Růženín je kámen lásky. Otevírá srdce a pomáhá projevovat city. Podporuje empatii, citlivost, mírnost a něžnost. Pomáhá navazovat vztahy a podněcuje vnímavost vůči ostatním i sobě samému. Jako uklidňující kámen působí při úzkostech, traumatech a smutku. Napomáhá pokojnému spánku. Přináší inspiraci a posiluje fantazii a tvůrčí sílu.

  KALCIT

  Kalcit patří mezi nejuniverzálnější krystaly, harmonizuje, uklidňuje a dodává energii. Zvyšuje sebedůvěru a posiluje schopnost překonávat neúspěch.

  CELESTÝN

  Celestýn svou barvou přitahuje štěstí, radost a navozuje hluboký klid. Pomáhá nám překonat veškeré životní situace a zvládnout život jaký je. Pomáhá v boji proti  stresu a úzkostem, kdy navozuje harmonii. Posiluje komunikaci a je vhodný pro meditace.  Je také užitečné pro zapamatování si snů a je považován za skvělý kámen pro kreativní lidi, protože pomáhá majiteli získat přístup k jeho intuitivní kreativitě. 

  KŘIŠŤÁL

  Křišťál je univerzálním kamenem. Výrazně zesiluje energii a uvádí ji do harmonie. Působí příznivě na všechny neduhy, posiluje trpělivost a moudrost. Projasňuje mysl a povzbuzuje psychiku, pomáhá dosáhnout sebezdokonalení. Je vhodným doplňkem k meditacím. Vzhledem k jeho všestranným účinkům se také využívá k zesílení účinku ostatních kamenů.

  Raw neopracované krystaly jsou přírodní materiál a každý kus je originál. Jednotlivé kusy se mohou lišit zabarvením a kresbou oproti fotografii.

  Zpět do obchodu