Nekonečná láska set raw kamenů Turmalín, ametyst, růženín a celestýn

→ složení kamenů je ideální, pokud chcete otevřít srdce, přívítat lásku, ochránit se před negativní energií a mít na životní cestě štestí a radost 

→ set raw krystalů ametyst, turmalín, růženín a celestýn

→ v dárkovém balení ve lněném sáčku, ideální na cestu

Skladem
Kód: 10419
Značka: VEPEZ
455 Kč
Kategorie: Domov & krystaly
Barva: Černá, Fialová, Modrá, Růžová
Materiál: Ametyst, Celestýn, Růženín, Turmalín

NEKONEČNÁ LÁSKA SET RAW KRYSTALŮ AMETYST  RŮŽENÍN TURMALÍN A CELESTÝN

Kombinace raw krystalů v setu nekonečná láska jsme zvolili tak, aby Vám pomohl otevřít srdce, přívítat lásku, ochránit se před negativní energií a mít na životní cestě štestí a radost.

Set nekonečná láska dostanete od nás v praktickém dárkovém balení ve lněném sáčku, ideální i na cesty, kdy si jej můžete jednodušše vzít s sebou do kabelky nebo batohu. V balení jsou i informační kartičky o jednotlivých krystalech.

AMETYST

Ametyst je kamenem čistoty. Má silné spirituální vibrace a ochrannou sílu. Pomáhá zklidnit nervový systém, chránit proti negativním vlivům a nalézt duševní rovnováhu. Jeho silná léčivá a očistná moc zlepšuje osobní auru a vyzařování. Podporuje vnitřní sílu, rozhodnost a bystří mysl. Odstraňuje strach a obavy a napomáhá klidnému spánku.

RŮŽENÍN

Růženín je kámen lásky. Otevírá srdce a pomáhá projevovat city. Podporuje empatii, citlivost, mírnost a něžnost. Pomáhá navazovat vztahy a podněcuje vnímavost vůči ostatním i sobě samému. Jako uklidňující kámen působí při úzkostech, traumatech a smutku. Napomáhá pokojnému spánku. Přináší inspiraci a posiluje fantazii a tvůrčí sílu.

  TURMALÍN

  Turmalín je ochranným šamanským kamenem, který vždy působí ve prospěch svého nositele. Pomáhá zbavit se stresu a pohlcuje negativní energie. Usnadňuje pochopení sebe sama i ostatních. Přináší inspiraci, porozumění, toleranci a prosperitu. Zvyšuje sebedůvěru, nezávislost a pomáhá získat nadhled.

  CELESTÝN

  Celestýn svou barvou přitahuje štěstí, radost a navozuje hluboký klid. Pomáhá nám překonat veškeré životní situace a zvládnout život jaký je. Pomáhá v boji proti  stresu a úzkostem, kdy navozuje harmonii. Posiluje komunikaci a je vhodný pro meditace.  Je také užitečné pro zapamatování si snů a je považován za skvělý kámen pro kreativní lidi, protože pomáhá majiteli získat přístup k jeho intuitivní kreativitě. 

  Raw neopracované krystaly jsou přírodní materiál a každý kus je originál. Jednotlivé kusy se mohou lišit zabarvením a kresbou oproti fotografii.

  Zpět do obchodu