Minerální náramek Tygří oko perleť

→ minerální náramek, Tygří oko přináší aktivní pohled na život, zvyšuje vůli po seberealizaci a posiluje vůli a koncentraci

→ dodává odvahu a chrání před různými formami nebezpečí

→ Perleť posiluje intuici, vůli a pomáhá se zbavit zlozvyků a závislostí

Skladem
Kód: 11313
Značka: VEPEZ
455 Kč
Kategorie: Šperky
Barva: Bílá, Hnědá
Materiál: Perleť, Tygří oko
Velikost korálků: 6mm
Znamení: Beran, Blíženec, Býk, Kozoroh, Lev, Panna, Štír, Vodnář

MINERÁLNÍ NÁRAMEK TYGŘÍ OKO A PERLEŤ

TYGŘÍ OKO

Tygří oko přináší aktivní pohled na život, zvyšuje vůli po seberealizaci a posiluje vůli a koncentraci. Podporuje rozvážnost a samostatné rozhodování. Napomáhá při hledání vlastních potřeb i potřeb ostatních a motivuje k dosahování cílu. Dodává odvahu a chrání před různými formami nebezpečí.

PERLEŤ

Pomáhá při řešení problémů mezilidských vztahů nastolit smír a toleranci. Často slouží jako amulety pro ochranu před nehodami, neštěstím a pohromami. Perleť posiluje intuici, vůli a pomáhá se zbavit zlozvyků a závislostí. Učí nás zodpovědnosti a vážit si skutečných hodnot. Perleť by neměly nosit svobodné ženy, pokud svobodné nechtějí zůstat. Naopak u zadaných perleť vztah upevňuje. 

MATERIÁL

→ tygří oko, perleť - korálky o velikosti 6 mm

→ minerální náramek je navlečen na elastomeru

Drahé kameny jsou přírodní materiál a každý korálek je originál. Jednotlivé kusy se mohou mírně lišit zabarvením a kresbou.

Dárkové balení.

VELIKOST

17,5 cm - 18cm, dámská velikost, pokud byste potřebovali jinou velikost (větší/menší) připište prosím poznámku do objednávky. 

Zpět do obchodu