Minerální náramek Malachit láva a perleť

→ minerální náramek, Malachit je ochranný kámen, který pohlcuje negativní energie a znečišťující látky

→ perleť pomáhá při řešení problémů mezilidských vztahů nastolit smír a toleranci

Skladem
Kód: 11892
Značka: VEPEZ
455 Kč
Kategorie: Šperky
Barva: Bílá, Černá, Zelená
Materiál: Láva, Malachit, Perleť
Velikost korálků: 6mm
Znamení: Býk, Kozoroh, Štír, Váhy

MINERÁLNÍ NÁRAMEK MALACHIT LÁVA A PERLEŤ 

MALACHIT

Malachit je ochranný kámen, který pohlcuje negativní energie a znečišťující látky. Podněcuje k dobrodružství, kreativitě a změnám. Uvádí do harmonie cit, rozum, lásku, intuici a porozumění. Napomáhá lépe vstřebávát a zpracovávát informace a zvyšuje schopnost vcítit se do druhých lidí.

PERLEŤ

Pomáhá při řešení problémů mezilidských vztahů nastolit smír a toleranci. Často slouží jako amulety pro ochranu před nehodami, neštěstím a pohromami. Perleť posiluje intuici, vůli a pomáhá se zbavit zlozvyků a závislostí. Učí nás zodpovědnosti a vážit si skutečných hodnot. Perleť by neměly nosit svobodné ženy, pokud svobodné nechtějí zůstat. Naopak u zadaných perleť vztah upevňuje. 

LÁVA

Zvyšuje sebevědomí, odhodlání, odvahu a vitalitu, radost, optimismus, naději. Pomáhá také v boji proti strachu a stresu. Stabilizuje a uzemňuje.

MATERIÁL

→ malachit, láva a perleť - korálky o velikosti 6mm

→ minerální náramek je navlečen na elastomeru

Drahé kameny jsou přírodní materiál a každý korálek je originál. Jednotlivé kusy se mohou mírně lišit zabarvením a kresbou.

Dárkové balení.

VELIKOST

17,5 cm - 18cm, dámská velikost, pokud byste potřebovali jinou velikost (větší/menší) připište prosím poznámku do objednávky. 

Zpět do obchodu