Minerální náramek tygří oko a broušený hematit

→ minerální náramek, tygří oko přináší aktivní pohled na život, zvyšuje vůli po seberealizaci a posiluje vůli a koncentraci

→ dodává odvahu a chrání před různými formami nebezpečí

→ uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha jin a jang energii nebo-li měsíc a Slunce

Skladem
Kód: 11317
Značka: VEPEZ
395 Kč
Kategorie: NÁRAMKY
Barva: Hnědá, Zlatá
Druh náramku: Minerální
Materiál: Hematit
Minerál: Hematit, Tygří oko
Pro: Ženu
Velikost korálků: 4mm, 6mm
Zapínání: Bez zapínání, na gumičce
Znamení: Beran, Blíženec, Býk, Kozoroh, Lev, Panna, Štír, Vodnář

MINERÁLNÍ NÁRAMEK TYGŘÍ OKO A HEMATIT

TYGŘÍ OKO

Tygří oko přináší aktivní pohled na život, zvyšuje vůli po seberealizaci a posiluje vůli a koncentraci. Podporuje rozvážnost a samostatné rozhodování. Napomáhá při hledání vlastních potřeb i potřeb ostatních a motivuje k dosahování cílu. Dodává odvahu a chrání před různými formami nebezpečí.

HEMATIT

Hematit je velmi účinný ochranný kámen, který zabraňuje negativním energiím vstoupit do vaší aury. Tím uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha jin a jang energii nebo-li měsíc a Slunce. Zvyšuje sebevědomí, spolehlivost, důvěryhodnost, soustředění, zlepšuje paměť a rozvíjí osobnost. Ženám pomáhá překonávat plachost. V Egyptě se nosil jako amulet, který ochraňuje zdraví. Zahání úzkost a nespavost. Pomáhá bojovat s přejídáním, kouřením a dalšími špatnými návyky.

MATERIÁL

→ tygří oko, perleť, hematit- korálky o velikosti 6 a 4 mm

→ minerální náramek je navlečen na elastomeru

Drahé kameny jsou přírodní materiál a každý korálek je originál. Jednotlivé kusy se mohou mírně lišit zabarvením a kresbou.

Dárkové balení s informativní kartičkou o daném minerálu.

VELIKOST

17,5 cm - 18cm, dámská velikost, pokud byste potřebovali jinou velikost (větší/menší) připište prosím poznámku do objednávky, náramek upravíme. 

Upozornění: Všechny údaje o minerálech mají informativní charakter. Minerály nikdy nenahrazují lékařskou péči! Jestliže pociťujete příznaky nemoci, vyhledejte lékařskou péči. 

Zpět do obchodu