Minerální náramek praskaný křišťál (syntetický) a hematit kuličky

→ minerální náramek, hematit je velmi účinný ochranný kámen, který zabraňuje negativním energiím vstoupit do vaší aury

→ křišťál zesiluje energii a uvádí ji do harmonie, projasňuje mysl a povzbuzuje psychiku, pomáhá dosáhnout sebezdokonalení

Skladem
Kód: 11877
Značka: VEPEZ
395 Kč
Kategorie: NÁRAMKY
Barva: Bílá, Zlatá
Druh náramku: Minerální
Materiál: Hematit
Minerál: Hematit, Křišťál
Pro: Ženu
Velikost korálků: 6mm
Zapínání: Bez zapínání, na gumičce
Znamení: Beran, Blíženec, Kozoroh, Lev, Štír, Vodnář

MINERÁLNÍ NÁRAMEK PRASKANÝ KŘIŠŤÁL A HEMATIT

HEMATIT

Hematit je velmi účinný ochranný kámen, který zabraňuje negativním energiím vstoupit do vaší aury. Tím uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha jin a jang energii nebo-li měsíc a Slunce. Zvyšuje sebevědomí, spolehlivost, důvěryhodnost, soustředění, zlepšuje paměť a rozvíjí osobnost. Ženám pomáhá překonávat plachost. V Egyptě se nosil jako amulet, který ochraňuje zdraví. Zahání úzkost a nespavost. Pomáhá bojovat s přejídáním, kouřením a dalšími špatnými návyky.

KŘIŠŤÁL

Křišťál je univerzálním kamenem. Výrazně zesiluje energii a uvádí ji do harmonie. Působí příznivě na všechny neduhy, posiluje trpělivost a moudrost. Projasňuje mysl a povzbuzuje psychiku, pomáhá dosáhnout sebezdokonalení. Je vhodným doplňkem k meditacím. Vzhledem k jeho všestranným účinkům se také využívá k zesílení účinku ostatních kamenů.

MATERIÁL

→ praskaný syntetický křišťál - korálky o velikosti  6mm a hematitové kuličky

→ minerální náramek je navlečen na elastomeru

Drahé kameny jsou přírodní materiál a každý korálek je originál. Jednotlivé kusy se mohou mírně lišit zabarvením a kresbou.

Dárkové balení s informativní kartičkou o daném minerálu.

VELIKOST

17,5 cm - 18cm, dámská velikost, pokud byste potřebovali jinou velikost (větší/menší) připište prosím poznámku do objednávky, náramek upravíme. 

 

Upozornění: Všechny údaje o minerálech mají informativní charakter. Minerály nikdy nenahrazují lékařskou péči! Jestliže pociťujete příznaky nemoci, vyhledejte lékařskou péči. 

 

Zpět do obchodu