Minerální náramek Malachit a perleť

→ minerální náramek, malachit je ochranný kámen, který pohlcuje negativní energie a znečišťující látky

→ perleť pomáhá při řešení problémů mezilidských vztahů nastolit smír a toleranci

Skladem
Kód: 11891
Značka: VEPEZ
395 Kč
Kategorie: NÁRAMKY
Barva: Bílá, Černá, Zelená
Druh náramku: Minerální
Materiál: Perleť
Minerál: Malachit
Pro: Ženu
Velikost korálků: 4mm
Zapínání: Bez zapínání, na gumičce
Znamení: Býk, Štír

MINERÁLNÍ NÁRAMEK MALACHIT A PERLEŤ 

MALACHIT

Malachit je ochranný kámen, který pohlcuje negativní energie a znečišťující látky. Podněcuje k dobrodružství, kreativitě a změnám. Uvádí do harmonie cit, rozum, lásku, intuici a porozumění. Napomáhá lépe vstřebávát a zpracovávát informace a zvyšuje schopnost vcítit se do druhých lidí.

PERLEŤ

Pomáhá při řešení problémů mezilidských vztahů nastolit smír a toleranci. Často slouží jako amulety pro ochranu před nehodami, neštěstím a pohromami. Perleť posiluje intuici, vůli a pomáhá se zbavit zlozvyků a závislostí. Učí nás zodpovědnosti a vážit si skutečných hodnot. Perleť by neměly nosit svobodné ženy, pokud svobodné nechtějí zůstat. Naopak u zadaných perleť vztah upevňuje. 

MATERIÁL

→ malachit - korálky o velikosti 4mm a srdíčko z perleti

→ minerální náramek je navlečen na elastomeru

Drahé kameny jsou přírodní materiál a každý korálek je originál. Jednotlivé kusy se mohou mírně lišit zabarvením a kresbou.

Dárkové balení s informativní kartičkou o daném minerálu.

VELIKOST

17,5 cm - 18cm, dámská velikost, pokud byste potřebovali jinou velikost (větší/menší) připište prosím poznámku do objednávky, náramek upravíme. 

 

Upozornění: Všechny údaje o minerálech mají informativní charakter. Minerály nikdy nenahrazují lékařskou péči! Jestliže pociťujete příznaky nemoci, vyhledejte lékařskou péči. 

 

Zpět do obchodu