Náušnice monstera list zelené, puzety z chirurgické oceli

→ náušnice z polymerové hmoty jsou lehké, odolné a originální náušnice, zapínání na puzety z chirurgické oceli

→ délka náušnic je cca 2cm, na šířku 1,5cm

→ dárkové balení na kartičce včetně zarážek na puzety

Skladem
Kód: 12202
Značka: VEPEZ
225 Kč
Kategorie: Šperky
Barva: Zelená
Materiál: Polymerová hmota
Typ: Puzety

NÁUŠNICE MONSTERA LIST ZELENÉ, ZAPÍNÁNÍ PUZETY PECKY Z CHIRURGICKÉ OCELI

Originální  náušnice z polymerové hmoty ve tvaru monstera listu. 

Polymerová hmota: je extrémně lehký materiál, což znamená, že náušnice z ní vyrobené, jsou příjemné na nošení po dlouhou dobu, aniž by způsobovaly nepříjemné pocity nebo těžkost, náušnice jsou odolné vůči vlhkosti a nepotřebují složité údržbové postupy, odolávají běžnému opotřebení, což z nich činí skvělý a dlouhotrvající doplněk.

Chirurgická ocel: Puzety / pecky z chirurgické oceli zaručují odolnost a lesk, který zůstane nezměněn i po dlouhodobém nošení.

Ruční výroba: Každý kousek je vytvářen s ohledem na detaily a s jedinečným designem, což zajišťuje, že žádný pár náušnic není zcela stejný.

 

Balení je na dárkové kartičce a obsahuje i plastové zařážky na puzety.   

Velikost náušnic se může mírně lišit, jedná se o ruční výrobu a každý kousek se tvoří jednotlivě. 

Délka náušnice: cca 2cm

Šířka náušnic: cca 1,5cm

 

Puzety jsou z chirurgické oceli, ta je antialergické, nezmění Vám barvu jako např. bižuterní kov a nebude dělat neplechu v uších.

Samotné náušnice jsou z polymerové hmoty a pokud byste rádi nosili svoji kombinaci barev, rádi vyrobíme náušnice dle vašeho přání (napište nám)

Náušnice z polymerové hmoty spojují styl, pohodlí a cenovou dostupnost, což je ideální kombinace pro každou ženu, která chce vyniknout s originálními šperky a mít možnost si náušnice vybrat víc a střídat je dle oblečení.

 

Nebuďte pouze nositelkou šperků, buďte nositelkou příběhu. S našimi náušnicemi zdůrazníte svou jedinečnost a originalitu. Dejte svému šperku nový význam!

 

 

Zpět do obchodu