Minerální náramek Jaspis Regalit hematit srdce

→ minerální náramek, jaspis regalit Vám pomůže s uzemněním, stabilizací vašeho života a podpoří vaši jistotu a sílu

→ hematit je velmi účinný ochranný kámen, který zabraňuje negativním energiím vstoupit do vaší aury

Skladem
Kód: 11883
Značka: VEPEZ
455 Kč
Kategorie: Šperky
Barva: Béžová, Zelená, Zlatá
Materiál: Hematit, Jaspis, Regalit
Velikost korálků: 4mm
Znamení: Beran, Kozoroh, Panna, Rak, Ryby, Štír, Váhy, Vodnář

MINERÁLNÍ NÁRAMEK JASPIS REGALIT HEMATIT

HEMATIT

Hematit je velmi účinný ochranný kámen, který zabraňuje negativním energiím vstoupit do vaší aury. Tím uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha jin a jang energii nebo-li měsíc a Slunce. Zvyšuje sebevědomí, spolehlivost, důvěryhodnost, soustředění, zlepšuje paměť a rozvíjí osobnost. Ženám pomáhá překonávat plachost. V Egyptě se nosil jako amulet, který ochraňuje zdraví. Zahání úzkost a nespavost. Pomáhá bojovat s přejídáním, kouřením a dalšími špatnými návyky.

JASPIS REGALIT

Jaspis regalit Vám pomůže s uzemněním, stabilizací vašeho života a podpoří vaši jistotu a sílu. S regalitem rozvinete důvěru ve vlastní schopnosti, a také probudíte schopnosti, které ve vás zatím dřímou. Spolu s tímto procesem se pozvedne také vaše sebedůvěra a odvaha k prosazení vlastních záměrů a plánů. Veškeré případné překážky a starosti vás nyní rozhodně nerozhází a neodradí. Regalit je kamenem energie , podporuje její proudění a nedovolí, abyste se zablokovali hromaděním negativních emocí.

MATERIÁL

→ jaspis regalit - korálky o velikosti 4mm a hematitové srdíčko

→ minerální náramek je navlečen na elastomeru

Drahé kameny jsou přírodní materiál a každý korálek je originál. Jednotlivé kusy se mohou mírně lišit zabarvením a kresbou.

Dárkové balení.

VELIKOST

17,5 cm - 18cm, dámská velikost, pokud byste potřebovali jinou velikost (větší/menší) připište prosím poznámku do objednávky. 

Zpět do obchodu