Propolisové kapky tinktura 22g x 48g

→ propolisové kapky s obsahem účinných antimikrobiálních látek lze použít k lokální, bodové aplikaci na kůži nebo v dutině ústní, propolis je známý pro účinek na bakterie i plísně a pro jiné účinky hojivé
→ tinktura propolis využívají osoby s drobnými záněty, ekzémy nebo při výskytu aftů v dutině ústní
→ pleva propolisová tinktura má snadné a rychlé použití

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: 3030/22G 3030/48G Zvolte variantu
Značka: Pleva
85 Kč 125 Kč od 85 Kč
Kategorie: PROPOLIS
Velikost: 22g, 48g
Propolisové kapky tinktura 22 g Pleva VEPEZ
Varianty velikostí

PROPOLISOVÉ KAPKY TINKTURA 22G X 48G

„Kapky s obsahem účinných antimikrobiálních látek lze použít k lokální, bodové aplikaci na kůži nebo v dutině ústní. Propolis je známý pro účinek na bakterie i plísně a pro jiné účinky hojivé. Přípravky s propolisem využívají osoby s drobnými záněty, ekzémy nebo při výskytu aftů v dutině ústní.“

Použití

Propolisové kapky můžete používat na řadu vnějších problémů, zejména plísně a kožní onemocnění. Použít je můžete také při bodové aplikaci například na afty.

Díky propolisu žijí včelky na Zemi už miliony let – jen díky jeho antimikrobiálním účinkům přežívají ve zdraví. A my jsme všechnu sílu propolisu koncentrovali do těchto kapek.

Co je to ten propolis?

Propolis je tuhá, hnědá pryskyřičná látka vyráběná včelkami k dezinfekčním a stavebním účelům. Základem je pryskyřice získaná ze stromů, kterou včely zpracovávají za pomoci enzymů ve svých žlázách. Na rozdíl od včelího vosku má mimo jiné i antibakteriální účinky, takže jej včelky používají k utěsnění drobných mezer v úlu nebo pokrytí cizorodých těles jako ochranu proti nákaze. Propolisu celkově včelky nevyrábí moc, je to poměrně vzácný materiál.

Složení:

Alcohol, Aqua, Propolis cera

Balení: 22G

Zpět do obchodu