Minerální náramek růženín a pukaný syntetický křišťál

→ minerální náramek křišťál je univerzálním kamenem, výrazně zesiluje energii a uvádí ji do harmonie

→ růženín je kamenem lásky, otevírá srdce a pomáhá projevovat city

Skladem
Kód: 11952
Značka: VEPEZ
395 Kč
Kategorie: NÁRAMKY
Barva: Bílá, Růžová
Druh náramku: Minerální
Minerál: Křišťál, Růženín
Pro: Ženu
Velikost korálků: 4mm
Zapínání: Bez zapínání, na gumičce
Znamení: Beran, Blíženec, Býk, Rak, Ryby, Váhy

MINERÁLNÍ NÁRAMEK RŮŽENÍN A PUKANÝ KŘIŠŤÁL

RŮŽENÍN

Růženín je kámen lásky. Otevírá srdce a pomáhá projevovat city. Podporuje empatii, citlivost, mírnost a něžnost. Pomáhá navazovat vztahy a podněcuje vnímavost vůči ostatním i sobě samému. Jako uklidňující kámen působí při úzkostech, traumatech a smutku. Napomáhá pokojnému spánku. Přináší inspiraci a posiluje fantazii a tvůrčí sílu.

KŘIŠŤÁL

Křišťál je univerzálním kamenem. Výrazně zesiluje energii a uvádí ji do harmonie. Působí příznivě na všechny neduhy, posiluje trpělivost a moudrost. Projasňuje mysl a povzbuzuje psychiku, pomáhá dosáhnout sebezdokonalení. Je vhodným doplňkem k meditacím. Vzhledem k jeho všestranným účinkům se také využívá k zesílení účinku ostatních kamenů.

MATERIÁL

→ růženín a křišťál - korálky o velikosti  4mm 

→ minerální náramek je navlečen na elastomeru

Drahé kameny jsou přírodní materiál a každý korálek je originál. Jednotlivé kusy se mohou mírně lišit zabarvením a kresbou.

Dárkové balení s informativní kartičkou o daném minerálu.

VELIKOST

17,5 cm - 18cm, dámská velikost, pokud byste potřebovali jinou velikost (větší/menší) připište prosím poznámku do objednávky, náramek upravíme. 

 

Upozornění: Všechny údaje o minerálech mají informativní charakter. Minerály nikdy nenahrazují lékařskou péči! Jestliže pociťujete příznaky nemoci, vyhledejte lékařskou péči. 

 

Zpět do obchodu