Minerální náramek Ochrana + štěstí Achát modrý a perleť srdce

→ minerální náramek, achát je kamenem síly, harmonie a ochrany, uklidňuje, pomáhá zahánět strach, dodávat sebedůvěru a odvahu

→ slouží jako amulety pro ochranu před nehodami, neštěstím a pohromami, perleť posiluje intuici, vůli a pomáhá se zbavit zlozvyků a závislostí

Skladem
Kód: 11319
Značka: VEPEZ
395 Kč
Kategorie: NÁRAMKY
Barva: Bílá, Modrá
Druh náramku: Minerální
Materiál: Perleť
Minerál: Achát
Pro: Ženu
Velikost korálků: 4mm
Zapínání: Bez zapínání, na gumičce
Znamení: Blíženec, Býk, Panna, Rak, Ryby, Střelec, Štír

MINERÁLNÍ NÁRAMEK ACHÁT MODRÝ S PERLEŤOVÝM SRDCEM

ACHÁT

Achát je kamenem síly, harmonie a ochrany. Uklidňuje, pomáhá zahánět strach, dodávat sebedůvěru a odvahu. Čistí auru a harmonizuje energie. Posiluje pocit lásky, jistoty a bezpečí. Dodává svému nositeli citovou i rozumovou rovnováhu a pomáhá odstraňovat vnitřní napětí. Zmírňuje stres a je skvělým pomocníkem při velké psychické zátěži.

PERLEŤ

Pomáhá při řešení problémů mezilidských vztahů nastolit smír a toleranci. Často slouží jako amulety pro ochranu před nehodami, neštěstím a pohromami. Perleť posiluje intuici, vůli a pomáhá se zbavit zlozvyků a závislostí. Učí nás zodpovědnosti a vážit si skutečných hodnot. Perleť by neměly nosit svobodné ženy, pokud svobodné nechtějí zůstat. Naopak u zadaných perleť vztah upevňuje. 

MATERIÁL

→ Achát - korálky o velikosti 4 mm a srdíčko z perleti

→ Minerální náramek je navlečen na elastomeru

Drahé kameny jsou přírodní materiál a každý korálek je originál. Jednotlivé kusy se mohou mírně lišit zabarvením a kresbou.

Dárkové balení s informativní kartičkou o daném minerálu.

VELIKOST

17,5 cm - 18cm, dámská velikost, pokud byste potřebovali jinou velikost (větší/menší) připište prosím poznámku do objednávky, náramek upravíme. 

Upozornění: Všechny údaje o minerálech mají informativní charakter. Minerály nikdy nenahrazují lékařskou péči! Jestliže pociťujete příznaky nemoci, vyhledejte lékařskou péči. 

 
 
Zpět do obchodu