Minerální náramek Jaspis Regalit perleť

→ minerální náramek jaspis regalit Vám pomůže s uzemněním, stabilizací vašeho života a podpoří vaši jistotu a sílu

→ perleť pomáhá při řešení problémů mezilidských vztahů a nastolit smír a toleranci

Skladem
Kód: 11881
Značka: VEPEZ
455 Kč
Kategorie: Šperky & doplňky
Barva: Béžová, Bílá, Hnědá, Modrá
Materiál: Perleť, Jaspis, Regalit
Velikost korálků: 4mm
Znamení: Beran, Kozoroh, Panna, Rak, Ryby, Štír, Váhy, Vodnář

MINERÁLNÍ NÁRAMEK JASPIS REGALIT PERLEŤ

PERLEŤ

Pomáhá při řešení problémů mezilidských vztahů nastolit smír a toleranci. Často slouží jako amulety pro ochranu před nehodami, neštěstím a pohromami. Perleť posiluje intuici, vůli a pomáhá se zbavit zlozvyků a závislostí. Učí nás zodpovědnosti a vážit si skutečných hodnot. Perleť by neměly nosit svobodné ženy, pokud svobodné nechtějí zůstat. Naopak u zadaných perleť vztah upevňuje. 

JASPIS REGALIT

Jaspis regalit Vám pomůže s uzemněním, stabilizací vašeho života a podpoří vaši jistotu a sílu. S regalitem rozvinete důvěru ve vlastní schopnosti, a také probudíte schopnosti, které ve vás zatím dřímou. Spolu s tímto procesem se pozvedne také vaše sebedůvěra a odvaha k prosazení vlastních záměrů a plánů. Veškeré případné překážky a starosti vás nyní rozhodně nerozhází a neodradí. Regalit je kamenem energie , podporuje její proudění a nedovolí, abyste se zablokovali hromaděním negativních emocí.

MATERIÁL

→ jaspis regalit - korálky o velikosti 4mm

→ minerální náramek je navlečen na elastomeru

Drahé kameny jsou přírodní materiál a každý korálek je originál. Jednotlivé kusy se mohou mírně lišit zabarvením a kresbou.

Dárkové balení.

VELIKOST

17,5 cm - 18cm, dámská velikost, pokud byste potřebovali jinou velikost (větší/menší) připište prosím poznámku do objednávky. 

Zpět do obchodu