Učitelský zápisník

Značka: Canli Store

→ velikost A5

→ kroužková vazba

→ 100 stran

Dostupnost Skladem
Kód: 1536
279 Kč
Učitelský zápisník
Značka: Canli Store

Co obsahuje učitelský zápisník?

Zápisník je rozdělen na několik částí, kdy začíná informacemi o vás a o vaší škole. Předvyplníte si všechny důležité data, polololetí, prázdniny, ředitelská volna atd… Následuje místo na poznámky z třídních schůzek, kde můžete zaznamenat i datum a úkoly, které jste dostali. Dále obsahuje stránku, kde vypíšete speciální akce školy nebo třeba třídní výlety. Jmenný seznam žáků využijete pokud máte svou vlastní třídu, všechny informace o studentech budete mít na jednom místě. A pak už je důležitá samotná klasifikace, kde zapisujete známky z jednotlivých předmětů.

Využít můžete také kalendář, který je vytvořen tak, aby nebyl vázaný na žádný rok, ale i přesto je datovaný. Přehledně si do něj můžete zapsat všechny školní aktivity.

Obsah

→ Porady (6x stránka)
→ Třídní schůzky (4x stránka)
→ Akce školy (1x stránka)
→ Jmenný seznam žáků (2x stránka)
– rozdělená na Jméno/ číslo v třídním výkazu/ Kontakt na rodiče/ Alergie a léky žáka/ Pochvaly, důtky
→ Klasifikace (68 x stran – na druhé stránce je vždy možnost odstřižení části se jmény a  tím propojíte přehledně jeden předmět na více stránek) – na rozdělení doporučujeme použít štítky, díky kterým se budete snadno orientovat v zápisníku
→ Zasedací pořádek (1x stránka)
→ Vlastní schéma zasedacího pořádku (1x stránka)
→ Volné stránky na poznámky (5x stránka)
→ Kalendář od srpna do července
→ Rozvrh hodin (2x stránka – 2 rozvrhy)

Vazba

Zápisník je velikosti A5 a má kroužkovou bílou vazbu. Desky jsou měkké 300g papír s matnou laminací.
Celkem má učitelský zápisník 100 stran. Všechny stránky mají náš oblíbený 100g papír který jen tak nepropije a můžete se na něm vyblbnout i třeba akvarelovými barvami, ale všeho s mírou samozřejmě.

Doplňky

Celý zápisník je doplněn originálnimi malými ilustracemi, které se pojí se školním a studentským prostředím. Provedou vás celým rokem a budete se těšit na každou další, která se v zápisníku objeví.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení