Svatebník - album, svatební kniha i plánovač

Značka: Mementerra

→ hledáte dokonalou svatební knihu, album nebo plánovač? Pak jste ji našli!

→ do svatebníku můžete zaznamenat nejdůležitější okamžiky od žádosti o ruku až po líbánky

→ take je v něm místo na zapsání vzkazů od svatebních hostů

Dostupnost Skladem
Kód: 8244
690 Kč
Svatebník - album, svatební kniha i plánovač
Značka: Mementerra

SVATEBNÍK

Hledáte dokonalou svatební knihu, album či plánovač? Do Svatebníku zaznamenáte nejdůležitější okamžiky od žádosti o ruku až po líbánky. Najdete v něm také místo na zapsání vzkazů od svatebních hostů. Všechny svatební okamžiky tak budete mít zachované navždy a v jedné knize.

Kniha, která vás i po letech dojme, rozesměje, připomene společnou lásku a vaše nejbližší. Tahle jedinečná svatební kniha je totiž tvořena nejen vámi, ale díky knize hostů i vašimi blízkými.

Deník plný vzpomínek ze svatby

Svatební deník vás provede všemi významnými momenty - od seznámení, přes zásnuby až po přípravy, samotnou svatbu, líbánky a následná výročí.

Svatebník začnete vyprávěním společného příběhu od seznámení až po zásnuby. Po těch následuje sekce svatebních příprav pro uchování vzpomínek např. z výběru svatebních šatů, snubních prstenů či sestavování svatebního menu.

V nejrozsáhlejší části deníku věnované svatebnímu dni zaznamenáte fotky a zážitky z příprav, obřadu i následujícího programu.

Na samotné svatbě ale předáte Svatebník svatebním hostům, aby vám do 16stránkové knihy hostů vepsali vzkazy, blahopřání a zanechali třeba i fotku z polaroidu. Díky tomu bude Svatebník jedinou knihou či albem, které budete pro svou svatbu potřebovat.

Svatební knihu pomyslně zakončíte líbánkami, ale pokračovat můžete na dalších stranách věnovaných výročím či dalším společným plánům.

Svatební kniha Svatebník byla vytvořena ve spolupráci se svatebními koordinátorkami.

Vyrobeno v České republice.

Podobné produkty

Zápisník our love challenges
499 Kč

→ kombinace deníku a alba pro zamilované (skvělý dárek) → 8 tématických sekcí plných tipů na nevšední zážitky → na zaznamenání momentů, které si chcete navždy zapamatovat

8238
samolepky svatebni vzpomínky
149 Kč

→ 6 platíček samolepek, skvělé na oživění diáře, Svatebníku nebo na zakrytí drobných chybek → velikost platíček A5  

8310
samolepky pro zamilované
149 Kč

→ 6 platíček samolepek, skvělé na oživění diáře, knihy Our love challenges nebo na zakrytí drobných chybek → velikost platíček A5

8307
moje kucharka
399 Kč

→ tolik receptů a nevíte, kam s nim? Zapiště si je do vaší kuchařky → všechny recepty na jednom místě → rozevíratelné desky plné kulinářských taháků → obsahuje obsah vaši ch...

8253
sesit pro kreativni napady
99 Kč

→ linkovaný sešit nejen do školy, potřebujete si zapsat nápady nebo zápisky při poradě?  → velikost A5, ideální do kabelky → vyrobený v ČR → pevný papír, vhodný i na...

8304
karetni hra pro pary PROZRAD MI mementerra
599 Kč

→ jak se od své drahé polovičky dozvědět nějaké pikantnosti? Nebo jen strávit čas rozhovory  a dozvědět se více o tom druhém → konverzační hra pro páry → obsahuje 200...

8247
lepici tecky titulka
99 Kč

→ speciální lepící tečky na fotky, snadná aplikace → přidělejte všechny svoje fotky tam, kam patří → 500ks by vim mho na chvíli vydržet :)

8313