Minerální náramek Achát, jaspis, howlit a perleť

Značka: NATTKA

→ achát, jaspes, howlit a perlěť

→ na elastomeru

→ korálky velikost 4mm

Dostupnost Skladem
Kód: 3531
399 Kč
Minerální náramek Achát, jaspis, howlit a perleť
Značka: NATTKA

MINERÁLNÍ NÁRAMEK ACHÁT, JASPIS, HOWLIT A PERLEŤ

Materiál: minerál: achát, jaspes, howlit a perlěť

Náramek je pružný na gumičce/elastomer. 

Korálky velikost 4mm.

Achát

Achát je kamenem síly, harmonie a ochrany. Uklidňuje, pomáhá zahánět strach, dodávat sebedůvěru a odvahu. Čistí auru a harmonizuje energie. Posiluje pocit lásky, jistoty a bezpečí. Dodává svému nositeli citovou i rozumovou rovnováhu a pomáhá odstraňovat vnitřní napětí. Zmírňuje stres a je skvělým pomocníkem při velké psychické zátěži.

Jaspis

Je kamenem klidu, uzemnění a rovnováhy. Chrání před zlými mocnostmi, zklamáním a závratěmi. Podporuje soustředění, přináší stabilitu a vyrovnanost. Podporuje imunitní systém, detoxikuje, působí na kožní problémy. 

Howlit

Howlit je kamenem klidu, uvolnění a harmonie. Činí svého nositele odolnějšího proti stresu a nervozitě. Vede člověka k sebepoznání i k poznání a přijetí jiných. Podporuje racionální a klidnou komunikaci. Stimuluje kreativitu a paměť a probouzí ambice. Zvyšuje trpělivost a pomáhá odbourávat vztek a sobectví. Obecně posiluje kladné povahové rysy.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení