Meditace - set raw krystalů Ametyst, celestýn, křišťál, turmalín a Palo Santo

Značka: VEPEZ

→ set raw krystalů - ametyst, celestýn, křišťál, turmalín a Palo santo

→ v dárkovém balení ve lněném sáčku

→ složení kamenů je ideální pokud potřebujete zvýšit svoji koncentraci např.při studiu nebo v práci, očistí vaši mysli a pomůže vám se více soustředit

Dostupnost Skladem
Kód: 7887
455 Kč
Meditace - set raw krystalů Ametyst, celestýn, křišťál, turmalín a Palo Santo
Značka: VEPEZ

KONCENTRACE - SET RAW KRYSTALŮ - AMAZONIT, AMETYST, FLUORIT A KALCIT

Kombinace raw krystalů v setu určeném ke koncentraci, jsme zvolili tak, aby očistil vaši mysl, vyrovnal energii a zvýšil vaši výkonost a udržení pozornosti.

Set dostanete od nás v praktickém dárkovém balení - ve lněném sáčku, ideální i na cesty, kdy si jej můžete jednodušše vzít s sebou.

 

AMAZONIT

Amazonit posiluje komunikaci na všech úrovních. Pomáhá zůstat v klidu a vyrovnaný i při vážných a nepříjemných konverzacích. Podporuje svobodné vyjádření pocitů a myšlenek. Vyrovnává mnohé aspekty osobnosti, probouzí soucit, laskavost a praktičnost. Umožňuje snažší vnímání obou stran problému a uvědomění odlišných úhlů pohledu. Je silným talismanem prosperity.

 

AMETYST

Ametyst je kamenem čistoty. Má silné spirituální vibrace a ochrannou sílu. Pomáhá zklidnit nervový systém, chránit proti negativním vlivům a nalézt duševní rovnováhu. Jeho silná léčivá a očistná moc zlepšuje osobní auru a vyzařování. Podporuje vnitřní sílu, rozhodnost a bystří mysl. Odstraňuje strach a obavy a napomáhá klidnému spánku.

 

FLUORIT

Fluorit podporuje duchovní i fyzickou stránku. Je kamenem rovnováhy. Dokáže zvládnout chaos a je ideálním kamenem na uvolnění stresu a úzkosti. Zvyšuje sebedůvěru, zručnost, rozvíjí bystrý úsudek, povzbuzuje paměť. Pomáhá při boji s leností a dodává energii.

 

KALCIT

Kalcit patří mezi nejuniverzálnější krystaly, harmonizuje, uklidňuje a dodává energii. Zvyšuje sebedůvěru a posiluje schopnost překonávat neúspěch.

 

Raw neopracované krystaly jsou přírodní materiál a každý kus je originál. Jednotlivé kusy se mohou lišit zabarvením a kresbou oproti fotografii.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení