Přírodní pleťové sérum Vitamín C 10ml

→ pleťové sérum vitamín C ochraňuje pokožku před oxidačním stresem a působením UV záření, sjednocuje tón pleti, eliminuje pigmentaci, napomáhá její regeneraci

→ sérum na obličej stimuluje syntézu kolagenu - anti-aging efekt

Skladem
Kód: 489
Značka: Kvitok
325 Kč –20 % 260 Kč
Kategorie: Kosmetika
Balení: Skleněná lahvička s kapátkem
Pro: Ženy
Typ pleti: Mastná, Normální, Smíšená, S pigmentovými skvrnami, Suchá, Zralá
Velikost: 10ml
Přírodní pleťové sérum Vitamín C 10ml Kvitok
Sleva
325 Kč –20 %

PŘÍRODNÍ PLEŤOVÉ SÉRUM S VITAMÍNEM C 10ML

Sérum obsahuje kombinaci 2 druhů vitaminu C a je vhodné pro všechny typy pleti, zvláště pro zralou pleť se sklonem k hyperpigmentace. Vysoká koncentrace zkvašené aceroly - ovoce s vysokým obsahem přirozeného vitamínu C, je pro znásobení účinku doplněna o lipozomální formu vitamínu C, která je stabilnější a pokožkou dobře snášena i při vyšších koncentracích. Zapouzdřením vitamínu C v lipozomech je možné dosáhnout lepší distribuci do pokožky. Vitamín C je žádaný zejména pro své anti-aging vlastnosti a patří mezi silné antioxidanty.

Složení: Rosa Damascena Flower Water (květinová voda damašská Růže), Lactobacillus / Acerola Cherry Ferment & Leuconostoc / Radish Root Ferment Filtrate (fermentovaný extrakt Acerola), Aqua & Phospholipids & Leuconostoc / Radish Root Ferment Filtrate & Ascorbyl Palmitate (liposomální vitamín C), Glycerin (rostlinný glycerin), Xanthan Gum (xanthanová guma), Sodium Levulinate (sůl kyseliny levulové- přírodní rostlinná kyselina), Sodium Anis (sůl kyseliny anýzové - přírodní rostlinná kyselina), Citric Acid (kyselina citronová - úprava pH), Sodium Hydroxide (hydroxid sodný - úprava pH)

Balení: 10ml

Zpět do obchodu