Přírodní pleťové sérum Bakuchiol 10ml

→ pleťové sérum Bakuchiol stimuluje produkci kolagenu, zlepšuje elasticitu pleti a redukuje jemné vrásky

→ sérum na obličej je velmi efektivní při redukci zánětlivých procesů a akné

 

Skladem
Kód: 429
Značka: Kvitok
379 Kč –20 % 303 Kč
Kategorie: Kosmetika
Balení: Skleněná lahvička s kapátkem
Pro: Ženy
Typ pleti: Aknózní, Normální, Problematická, Smíšená, Zralá
Velikost: 10ml
Přírodní pleťové sérum Bakuchiol 10ml Kvitok
Sleva
379 Kč –20 %

PLEŤOVÉ SÉRUM BAKUCHIOL 10ML

Toto pleťové sérum je z kolekce pleťových sér, které jsou svým složením jednodušší, a tedy obsahují pouze jednu klíčovou aktivní látku, abyste je mohli snadno zařadit do vaší běžné kosmetické rutiny a dokonce kombinovat je i několik najednou.

Sérum v sobě spojuje benefity bakuchiolu a základního oleje - olivového skvalánu. Bakuchiol se přirozeně vyskytuje v semenech a listech rostliny Psoralea Corylifolia. Je skvělou rostlinnou náhradou retinolu (vitamínu A), který není vhodné používat během těhotenství, případně pokud máte citlivou pleť, protože při jeho používání se vyskytují i ​​negativní vedlejší efekty, jako je podráždění či zvýšená fotosenzitivita.

V úvodu používání retinolu také můžete pociťovat pálení, svědění, zarudnutí a pleť je citlivější. Dochází také ke zvýšené výměně buněk a pokožka se může olupovat. Toto riziko v případě bakuchiolu odpadá a zároveň však neztratíte benefity retinolu, jako je stimulace tvorby kolagenu a elastinu, zpevnění kontur pokožky na obličeji, zjemnění vrásek či zesvětlení pigmentových skvrn.

V klinických studiích se prokázalo, že bakuchiol stimuluje produkci kolagenu bez negativního efektu retinolu, zlepšuje elasticitu pleti, redukuje jemné vrásky, stimuluje obnovu buněk a je také velmi efektivní při redukci zánětlivých procesů a akné.

Složení: Squalane (olivový skvalán), Bakuchiol (bakuchiol), Tocopherol (vitamín E)

Balení: 10ml

Zpět do obchodu